Pinno nieuws Blog

 • AMB 2016

    

   Komt u ook naar de AMB in Stuttgart?

  Lees meer...
 • Lights-Out Productie

  Lights-Out Productie Met ActiveEdge

  De hedendaagse productie met toenemende druk om de productiviteitsdoelen in combinatie met de snel stijgende onkosten van materialen, machine- en manuren te voldoen, plaatst organisaties onder constante druk.

  Lees meer...
 • Shirley adviseert REVEN® Air Cleaner

  elvira

  Shirley adviseert REVEN® Air Cleaner

   

  Lees meer...
 • Technishow 2016

  Technishow 2016

  Pinno kijkt tevreden terug op Technishow 2016

  Lees meer...
 • Hoe Pinokkio de energiekosten verneveld

   

  Een campagne ter beschermen tegen Pinokkio ’s manipulaties

  Catalogus gegevens zijn vaak geen echt gemeten waarden.

  Lees meer...

Technishow 2016

Technishow 2016

Pinno kijkt tevreden terug op Technishow 2016

Pinno deelde de stand met MachinImmo, een samenwerking voor de toekomst met beide eigen producten. Hierdoor konden wij onze inspiraties van technologieën tonen, met klanten open kijken naar de toekomst en praten over de huidige uitdagingen en de verwachte voor later. 

De 4 dagen waren snel voorbij. Wij kijken tevreden terug met goede gesprekken met huidige klanten en ook met nieuwe potentiële.

Van onze leveranciers zijn enkele geweest om ook kennis te maken met de Nederlandse markt, klanten te spreken, en ons te ondersteunen bij projecten. Ons TEAM vond de gesprekken positief voor de toekomst. Innovaties kunnen alleen ontstaan indien wij vanuit onze klanten horen welke weg ze in willen slaan, hoe hun de toekomst zien, en wat ze van ons verwachten als partner. Ook de uitdagingen die momenteel in de productie zijn horen wij graag, daar kunnen wij dan op ontwikkelen en onze technology verder innoveren.

Bedankt iedereen voor de interesse.

Namens ons team, Mark Camps

Ons TEAM   Reven   Spantechnieken MMK Matsumoto en Triag   Cogsdill ZX twinslide

Gereedschappen Cogsdill en Xebec   Luchtfilters Reven   Smartbore van Rigibore   

AfdrukkenE-mail